Firewall Güvenlik Duvarı.

Firewall Güvenlik Duvarı.

Firewall


Her ne kadar akıllı telefonlarla sosyal medyaya ya da farklı sitelere erişim kolay olsa da işletmenizden bu tür sitelere erişimi yasaklayabilirsiniz. Zararlı gördüğünüz internet sitelerini engellemek ve Firewall (Güvenlik Duvarı) oluşturmak isterseniz kullanıcı bazlı network kuralları ile birçok siteye erişimi engelleyebilirsiniz.

 

Şirket içinde engellemek istediğiniz Skype, Yahoo ve benzeri yazılımları engellemek için bunlar engellenerek dışardan gelen saldırılara karşı önlem almanız sağlanır. Donanımsal Firewall çözümlerini PFSENSE hizmetimizde yaptırabilir, destek konusunda sınırsız bir şekilde imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Günümüzde bu tür sitelere girilmesi engellese bile çalışanlar akıllı telefonlardan istedikleri yerlere girebildiklerinden bazı firmalar alışveriş siteleri gibi sitelere girmeyi engellemek ister. Bu da güvenlik duvarı çözümleri ile kolayca uygulanmaktadır.

 

 

PFSENSE Çözümleri

 

Web tabanlı ara yüz desteği başta olmak üzere Proxy server, vLan, Dns Client gibi birçok şeyin yapılacağı bu sistemin en önemli özelliği internet band yönetimidir. PFSENSE ile yapabilecekleriniz şunlardır;

SSH konsolu ile şifre sıfırlama,

Fabrika ayarlarına geri dönme, yedekleme, yeniden başlatma ve kullanıcı şifresi sıfırlama,

NAT,

PAT,

Yazılım güncelleme,

Yedekleme ve yedeği geri yükleme,

Trafik yönetimi gibi birçok farklı işi yapabilirsiniz.

 

En iyi çözümlere ulaşabileceğiniz firmamız nezdinde her zaman sınırsız bir sınırlılık sağlayacağınız işletme bilgisayarınızda sorunsuz bir yönetim sağlayabilirsiniz. Yerinde, telefonla ya da uzaktan destek sağlayarak çözüm sunan ekibimiz, en iyi şekilde sunulan destek ile güvenlik duvarı çözümleri sağlar.

 

 

 

Data Dünyası, sizlere sözleşmeli destek verirken 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde destek alabileceğiniz bir altyapı desteği sunmaktadır.

 

Ağ güvenliği, bilişim sistemi için oldukça önemlidir. Bu yüzden tanımlanan kurallar çerçevesinde bir internet kullanımıyla kontrollü bir şekilde işletmenizin örütbağı iletişimi planlayabilir, kontrol edebilirsiniz. Ermira Bilişim hizmetleri size en iyi çözümleri sunan kurumsal iş birliği paketleriyle şirketinizin ver tabanını, sistemini ve diğer detaylarını planlayabilirsiniz.

 

Çözüm ortaklarımız ve mutlu müşterilerimizle, teknolojiyi güvenli şekilde kullanmanıza destek oluyoruz.Siz de iş birliği sağladığımız işletmelerden biri olarak tüm gereksinimlerinizi karşılayabileceğiniz Ermira ile profesyonel çözümler bulabilirsiniz.